Kredyt hipoteczny – Invest Mind

Kredyt hipoteczny

Pomagamy w pozyskiwaniu finansowania dla klientów indywidualnych na bazie wieloletnich relacji z kilkunastoma bankami. Współpraca z wieloma instytucjami umożliwia nam przedstawienie ofert wielu banków podczas jednego spotkania. Szczegółowa analiza sytuacji klienta powoduje, iż mamy bardzo wysoką skuteczność w uzyskaniu finansowania. Często szczegóły decydują o przyznaniu bądź odmowie udzielenia kredytu.

Banki działają według ściśle określonych procedur, dlatego istotne jest aby kredytobiorca spełniał wymagania banku. Dokładamy wszelkich starań aby proces kredytowy był przyjemny i skuteczny. Współpracujemy ze sprawdzonymi agentami ubezpieczeniowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi. Pozwala to nam na realną pomoc klientowi na wszystkich płaszczyznach uzyskania kredytu hipotecznego. Jeśli jest potrzeba przygotowujemy klienta do finansowania i prowadzimy od początku aż do wypłaty kredytu.

Dzięki umowom podpisanymi z bankami obsługa klienta indywidualnego jest bezpłatna.


Sprawdź jak wygląda proces finansowania
Kredyt gotówkowy

Rodzaj finansowania przeznaczony na dowolny cel, który z pewnością wyróżnia się szybkością wydania decyzji oraz brakiem zabezpieczeń. Maksymalna kwota to 200 tyś zł, która może zostać rozłożona na 10-cio letni okres kredytowania. Badanie zdolności opiera się na podstawie aktualnych dochodów klienta. Kredyt gotówkowy występuje również w postacie kredytu konsolidacyjnego, który polega na przeniesieniu kilku zobowiązań kredytowych do jednego banku.

Kredyt hipoteczny

Najpopularniejszy oraz najtańszy rodzaj kredytu polegający na finansowaniu zakupu nieruchomości. Proces kredytowy trwa mniej więcej od 4 do 8 tygodni. Bank realizując zakup lokalu mieszkalnego wymaga zabezpieczenia nieruchomością natomiast umożliwia rozłożenie zobowiązania do 30 lat. Współpracujemy ze sprawdzonymi agentami ubezpieczeniowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi. Pozwala to nam na realną pomoc klientowi na wszystkich płaszczyznach uzyskania kredytu hipotecznego. Jeśli jest potrzeba przygotowujemy klienta do finansowania i prowadzimy od początku aż do wypłaty kredytu.

Dzięki podpisanym umową z bankami obsługa klienta indywidualnego jest bezpłatna.

Oblicz ratę kredytu

Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu możesz sam sprawdzić parametry pożyczki. Posługując się naszym kalkulatorem obliczysz wysokość rat kredytu przy założonym oprocentowaniu, okresie kredytowania oraz rodzaju rat. Dzięki dokonanej kalkulacji dowiesz się ile będzie kosztowała pożyczka oraz wstępnie ocenisz czy stać Cię na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Wybierając rodzaj zaciąganego kredytu, kalkulator „podstawi” średnie oprocentowanie pożyczki. Możesz je jednak zmieniać, by dowiedzieć się ile może wynieść rata w przyszłości, kiedy oprocentowanie zmieni wartość.

-+
-+
-+
-+
Jak wygląda proces finansowania?

Wstępna analiza sytuacji klienta

Pozyskanie kredytu hipotecznego rozpoczynamy od szczegółowej analizy sytuacji finansowej klienta.  Z doświadczenia wiemy, że odpowiednie przedstawienie klienta przed bankiem jest kluczowe. Po przeprowadzonej analizie przedstawiamy poszczególne oferty klientowi oraz wspólnie wybieramy 2-3 banki, w których wnioskujemy o kredyt. Dzięki temu nie tracimy czasu oraz unikamy generowania niepotrzebnych zapytań w BIK. Przeprowadzamy klienta przez cały proces pozyskania kredytu hipotecznego.

Przygotowanie wymaganych dokumentów

Następnie przygotowujemy wspólnie z  klientem wnioski kredytowe oraz wymagane dokumenty do złożenia w wybranych bankach. Zdajemy sobie sprawę, że dokładnie  wypełniony wniosek wraz z wymaganym kompletem dokumentów daje większą szansę na pozytywny rezultat podczas analizy kredytowej

Złożenie dokumentacji w banku

Odpowiadamy za dostarczenie oraz poprawne złożenie dokumentów w banku.

Następnie jesteśmy w ciągłym kontakcie z doradcą z banku odpowiedzialnym za procesowanie wniosku. Przekazujemy wszystkie informacje klientowi na temat postępu w procesowaniu wniosku oraz wymaganych dodatkowych dokumentach.

Analiza Kredytowa

Podczas procesu kredytu hipotecznego można spodziewać się pytań ze strony banku oraz prośby dostarczenia dodatkowych dokumentów. Z pewnością jest to kredyt, którego procesowanie trwa długo dlatego warto przygotować się na proces pozyskiwania kredytu w granicach od 2 – 8 tygodni. Wszelkie pytania ze strony banku omawiamy z klientem.

Decyzja kredytowa

W przypadku wydania decyzji kredytowej otrzymujemy od banku ostateczne warunki cenowe kredytu. Należy pamiętać, że prowizja i marża banku nie są jedynymi kosztami kredytu, a często zdarza się, że bank wymaga od nas spełniania określonych warunków podczas całego okresu kredytowania. Z tego powodu warunki kredytu szczegółowo omawiamy z klientem.

Podpisanie umowy kredytowej/Uruchomienie kredytu

Umawiamy się na podpisanie umowy kredytowej. Podczas podpisania umowy  towarzyszymy klientowi tak aby wszystkie warunki, wymagania banku były jasne. Zależy nam na długofalowych relacjach z klientami dlatego po uzyskaniu finansowania pozostajemy w kontakcie i służymy pomocą.

Umów się
na bezpłatną konsultację

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Invest Mind

    Polityka prywatności Polityka cookies
    Uczestnik projektu Spektrum współfinansowanego przez UE.
    Łączna wartość projektu 52 767 zł, dofinansowanie w wysokości 50 128,65 zł.
    Bezpłatna konsultacja