1 000 000 zł z oprocentowaniem 1,71% w skali roku? – Invest Mind

1 000 000 zł z oprocentowaniem 1,71% w skali roku?

Dla kogo?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jeśli prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo na terenie województwa pomorskiego i potrzebujesz finansowania, to istnieje instrument finansowy, który może Ci pomóc.

Ile?

Możesz pożyczyć od 150 000 zł do 1 000 000 zł na korzystnych warunkach – oprocentowanie wynosi 1,71% (na cyfryzację i rozwój ekoefektywności) lub 3,42% w pozostałych wydatkach. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 84 miesiące, a karencja w spłacie może wynosić do 6 miesięcy

Na co?

Instrument finansowy pozwala na finansowanie różnych przedsięwzięć, w tym na wdrażanie rozwiązań cyfrowych i ekologicznych, inwestycje rozwojowe i zakup maszyn i sprzętu. Preferowane są projekty z zakresu cyfryzacji i ekoefektywności, czyli np. inwestycje w zieloną transformację gospodarki, technologie zmniejszające emisje, rozwój elektromobilności z wykorzystaniem energii odnawialnej. (np. zakup samochodu elektrycznego, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła)

Możliwe jest także finansowanie kapitału obrotowego, ale tylko w przypadku, gdy jest on bezpośrednio związany z realizacją przedsięwzięcia inwestycyjnego lub inwestycji rozwojowej, na które przyznane zostało finansowanie.

Jedną z zalet tego finansowania jest brak innych opłat i prowizji i bardzo niskie jak na dzisiejsze realia oprocentowanie. Pożyczki wymagają zabezpieczenia w księdze wieczystej wskazanej nieruchomości. Fundusz dopuszcza wpis w KW na drugim miejscu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu weryfikacji możliwości ubiegania się o pożyczkę dofinansowaną przez UE. Nasze wynagrodzenie za pozyskanie środków z pożyczki pobieramy w momencie uzyskania finansowania, nie pobieramy opłat za przygotowanie dokumentacji.

Kliknij przycisk „Bezpłatna konsultacja”, wypełnij dane kontaktowe a na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Oblicz ratę kredytu

Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu możesz sam sprawdzić parametry pożyczki. Posługując się naszym kalkulatorem obliczysz wysokość rat kredytu przy założonym oprocentowaniu, okresie kredytowania oraz rodzaju rat. Dzięki dokonanej kalkulacji dowiesz się ile będzie kosztowała pożyczka oraz wstępnie ocenisz czy stać Cię na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Wybierając rodzaj zaciąganego kredytu, kalkulator „podstawi” średnie oprocentowanie pożyczki. Możesz je jednak zmieniać, by dowiedzieć się ile może wynieść rata w przyszłości, kiedy oprocentowanie zmieni wartość.

-+
-+
-+
-+
Umów się
na bezpłatną konsultację

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Invest Mind

    Polityka prywatności Polityka cookies
    Uczestnik projektu Spektrum współfinansowanego przez UE.
    Łączna wartość projektu 52 767 zł, dofinansowanie w wysokości 50 128,65 zł.
    Bezpłatna konsultacja