Pożyczka z oprocentowaniem 0%, czyli wsparcie dla przedsiębiorstw w trudnych czasach! – Invest Mind

Pożyczka z oprocentowaniem 0%, czyli wsparcie dla przedsiębiorstw w trudnych czasach!

Dla kogo?

Przedsiębiorstwa, które zmagają się z trudnościami wynikającymi z pandemii COVID-19 lub rosyjskiej agresji wobec Ukrainy, mogą ubiegać się o Pożyczkę Płynnościową POIR.

Czyli może się o nią ubiegać zdecydowana większość Polskich firm, szczególnie, że dotyczy tylko sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa).

Dzięki środkom z Pożyczki Płynnościowej POIR przedsiębiorstwa będą mogły sfinansować wydatki związane z zapewnieniem płynności lub odbudową działalności, która ucierpiała w wyniku pandemii lub sytuacji geopolitycznej.

Ile?

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 1 000 000,00 zł, z możliwością karencji w spłacie kapitału do 6 miesięcy i okresem spłaty do 72 miesięcy. W przypadku, gdy wydatki inwestycyjne stanowią minimum 30% całkowitych wydatków pożyczki, kwota pożyczki może zostać zwiększona do 1 500 000,00 zł. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się tylko o jedną Pożyczkę Płynnościową.

Na co?

Pożyczka może pokryć wydatki obrotowe, takie jak np. wynagrodzenia pracowników, spłatę zobowiązań handlowych, zatowarowanie czy koszty użytkowania infrastruktury. Ponadto, przedsiębiorstwa będą mogły sfinansować wydatki inwestycyjne, które mają na celu rozwój produktów i procesów, zmianę modelu biznesowego lub wspieranie przejścia na gospodarkę niskoemisyjną.

Chcielibyśmy z tego miejsca znowu podkreślić, że zdecydowana większość Polskich firm takie wydatki posiada, a na rozliczenie pożyczki fakturami jest aż 180 dni od otrzymania.

Oprocentowanie 0%!

Przedsiębiorstwa mogą korzystać z pożyczki na warunkach korzystniejszych niż rynkowe, z nominalnym oprocentowaniem rocznym w wysokości 0%, z zastosowaniem pomocy de minimis lub pomocy publicznej. Ważne, że środki z pożyczki finansowane są w kwotach brutto, z podatkiem VAT, bez względu na to, czy pożyczkobiorca ma możliwość odzyskania naliczonego podatku VAT. Pożyczki wymagają zabezpieczenia w księdze wieczystej wskazanej nieruchomości. Fundusz dopuszcza wpis w KW na drugim miejscu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu weryfikacji możliwości ubiegania się o pożyczkę dofinansowaną przez UE. Nasze wynagrodzenie za pozyskanie środków z pożyczki pobieramy w momencie uzyskania finansowania, nie pobieramy opłat za przygotowanie dokumentacji.

Kliknij przycisk „Bezpłatna konsultacja”, wypełnij dane kontaktowe a na pewno się do Ciebie odezwiemy!

Oblicz ratę kredytu

Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu możesz sam sprawdzić parametry pożyczki. Posługując się naszym kalkulatorem obliczysz wysokość rat kredytu przy założonym oprocentowaniu, okresie kredytowania oraz rodzaju rat. Dzięki dokonanej kalkulacji dowiesz się ile będzie kosztowała pożyczka oraz wstępnie ocenisz czy stać Cię na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Wybierając rodzaj zaciąganego kredytu, kalkulator „podstawi” średnie oprocentowanie pożyczki. Możesz je jednak zmieniać, by dowiedzieć się ile może wynieść rata w przyszłości, kiedy oprocentowanie zmieni wartość.

-+
-+
-+
-+
Umów się
na bezpłatną konsultację

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Invest Mind

    Polityka prywatności Polityka cookies
    Uczestnik projektu Spektrum współfinansowanego przez UE.
    Łączna wartość projektu 52 767 zł, dofinansowanie w wysokości 50 128,65 zł.
    Bezpłatna konsultacja