Wstępna analiza sytuacji klienta – Invest Mind

Wstępna analiza sytuacji klienta

Pozyskanie kredytu inwestycyjnego rozpoczynamy od szczegółowej analizy sytuacji finansowej klienta oraz planowanej inwestycji. Z doświadczenia wiemy, że odpowiednie przedstawienie inwestycji w banku jest kluczowe. Instytucje finansujące działają według ściśle określonych procedur, które muszą być spełnione przez klienta aby mógł uzyskać satysfakcjonujące finansowanie. Pomagamy odpowiednio ułożyć inwestycję oraz przeprowadzamy klienta przez cały proces pozyskania kredytu inwestycyjnego. Współpracujemy z firmami, które mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu biznesplanów dla banków.

Oblicz ratę kredytu

Stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu możesz sam sprawdzić parametry pożyczki. Posługując się naszym kalkulatorem obliczysz wysokość rat kredytu przy założonym oprocentowaniu, okresie kredytowania oraz rodzaju rat. Dzięki dokonanej kalkulacji dowiesz się ile będzie kosztowała pożyczka oraz wstępnie ocenisz czy stać Cię na zaciągnięcie takiego zobowiązania.

Wybierając rodzaj zaciąganego kredytu, kalkulator „podstawi” średnie oprocentowanie pożyczki. Możesz je jednak zmieniać, by dowiedzieć się ile może wynieść rata w przyszłości, kiedy oprocentowanie zmieni wartość.

-+
-+
-+
-+
Umów się
na bezpłatną konsultację

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Invest Mind

    Polityka prywatności Polityka cookies
    Uczestnik projektu Spektrum współfinansowanego przez UE.
    Łączna wartość projektu 52 767 zł, dofinansowanie w wysokości 50 128,65 zł.
    Bezpłatna konsultacja